Jana A. Blažková

Rodinné konstelace
Hypnoterapie, Kineziologie
Focusing
Hlubinná terapie
Bachovy esence
Meditace
Prožitkové semináře

 

"Namísto abyste si stěžovali na temno,
je lepší rozsvítit světlo"
(Konfucius)


Jana A. Blažková

  • Rodinné konstelace
  • Hypnoterapie, Kineziologie
  • Focusing
  • Hlubinná terapie
  • Bachovy esence
  • Meditace
  • Prožitkové semináře

 

"Namísto abyste si stěžovali na temno,
je lepší rozsvítit světlo"
(Konfucius)

 

Bratří Čapků 652/26
400 01 Ústí nad Labem

nebo

Drtinova 19
Praha Smíchov

Centrum vzdělaní a terapie KA- Epigen centrum

Mobil: 604 775 719
Telefon: 475 604 245
E-mail: blazkovaj@volny.cz

 

 

Blažková Jana - Alternativní medicína a léčitelé psychologicke poradny - idatabaze.czLéčitelé a alternativní medicína - idatabaze.cz

Najdete nás na Facebooku

facebook-icon.png

Důležité

Je možné, že se mi nedovoláte, neboť při práci vypínám telefony. Zareaguji na Vámi zaslanou sms tím, že Vás prozvoním, až budu opět dostupná. Nebo napište e-mail, odpovím Vám co nejdříve. Na sms zprávy neodpovídám. Děkuji za pochopení! :-)

Aktuality

Stínové já - nevědomé odmítaní sebe sama

Kdy : 16.-17.03.2024 od 8:45 do 18:00

Kde: Mateřské centrum Sluníčka, Na kohoutě804/14, Ústí nad Labem

Cena: 2500,-Kč

Obsazenost: OBSAZENO

 

Známé pravidlo, že bychom měli především milovat a přijímat sami sebe, se někdy obtížně uskutečňuje. Na mnoha úrovních máme akceptaci a možná i lásku sami k sobě, ale na mnoha dalších, zejména hlubších úrovních se můžeme odmítat, nenávidět, sami sebe bojkotovat, aniž bychom si toho byli vědomi.

Následkem výchovy, dospívání nebo i vlastního rozhodnutí můžeme potlačit některé své vrozené vlastnosti. Přijdou nám nevhodné, nežádoucí, nelíbí se nám. Odmítneme je a potlačíme. Nebo jsme je potlačili již v raném věku a jsou ukryté hluboko v nás.

A právě na tyto ztracené části sebe same se zaměříme, zaslouží si být objeveny a přijaty s láskou. Potlačením a ztrátou kontaktu s těmito částmi našeho já, ztrácíme část osobitosti, přestáváme být sami sebou. Můžeme se pak cítit nevyrovnaní nebo nedostatečně sebevědomí. A zavržené vlastnosti a odmítané části stejně jednou za čas vyplavou na povrch. Většinou ve velmi nevhodnou dobu. Formou projekcí či neustálým opakováním určitého vzorce, potávání stále stejných zraňujících osob apod. Vůči některým nevědomým rysům však vědomí klade tvrdošíjný odpor. Jsou morálně nepřípustné, a proto neuvědomitelné. Do této kategorie patří velké množství společensky odmítnutých představ. Přesto se však uvědomění domáhají. Jak? Setrvávají v projekcích na druhé osoby.

Potlačováním některých svých vlastností, které byly ve vašem dětství považovány za nepřijatelné, se paradoxně připravujete o část své síly, jedinečnosti nebo kreativity. Někdy mohou některé části v našem nevědomí být ve vzájemném konfliktu, zda se projevit tak, či onak. Zda mlčet, postavit se za sebe projevit sebe sama?

Na dvoudenním semináři budeme pracovat zejména na pocitech odmítání sebe sama, studu a strachu se vyjádřit, dosycováním se ve vztahu, útěkem před sebou samým.

Seminář je určen pouze pro mé klienty!!!

Vezměte s sebou: deku nebo polštářek na sezení, pohodlné oblečení, psací potřeby, pastelky a menší bezmasou svačinu. V prostoru centra lze zakoupit káva a čaj. Účast na semináři je podmíněna zaplacením zálohy 1000,-Kč na účet 529120133/0800. Do poznámky uveďte datum semináře, na který se hlásíte. DO UHRAZENÍ ZÁLOHY JE VAŠE REZERVACE MÍSTA NEPLATNÁ!!!!! Záloha je nevratná, můžete však za sebe poslat někoho jiného. Před odesláním zálohy se informujte, zda je volné místo.


Rodinné konstelace

Semináře jsou pozváním pro každého, kdo se chce podívat na svou současnou životní situaci a najít řešení, či se osobně seznámit s metodou rodinných konstelací.Pokud nejste mým klientem, je nutné před návštěvou semináře absolvovat osobní konzultaci!! Termíny naleznete v aktualitách a v menu u rodinných konstelací.

Kalendář akcí

Všechny akce ...
 
© 2011 - 2016 Jana A. Blažková