Jana A. Blažková

Rodinné konstelace
Hypnoterapie, Kineziologie
Focusing
Hlubinná terapie
Bachovy esence
Meditace
Prožitkové semináře

 

"Namísto abyste si stěžovali na temno,
je lepší rozsvítit světlo"
(Konfucius)


Jana A. Blažková

  • Rodinné konstelace
  • Hypnoterapie, Kineziologie
  • Focusing
  • Hlubinná terapie
  • Bachovy esence
  • Meditace
  • Prožitkové semináře

 

"Namísto abyste si stěžovali na temno,
je lepší rozsvítit světlo"
(Konfucius)

 

Bratří Čapků 652/26
400 01 Ústí nad Labem

nebo

Drtinova 19
Praha Smíchov

Centrum vzdělaní a terapie KA- Epigen centrum

Mobil: 604 775 719
Telefon: 475 604 245
E-mail: blazkovaj@volny.cz

 

 

Blažková Jana - Alternativní medicína a léčitelé psychologicke poradny - idatabaze.czLéčitelé a alternativní medicína - idatabaze.cz

Najdete nás na Facebooku

facebook-icon.png

Důležité

Je možné, že se mi nedovoláte, neboť při práci vypínám telefony. Zareaguji na Vámi zaslanou sms tím, že Vás prozvoním, až budu opět dostupná. Nebo napište e-mail, odpovím Vám co nejdříve. Na sms zprávy neodpovídám. Děkuji za pochopení! :-)

Aktuality

Termíny systemických konstelací- zde

Rodinné systemické konstelace, a konstelace traumatu probíhají pravidelně v Mateřském centru Sluníčka, Na Kohoutě 804/14, Ústí nad Labem, vždy od 9:00 hod.

Cena za postavení konstelace je  1200,-Kč. ( od 1.9.2023 1300,-Kč)  Cena konstelace traumatu je 2500,-Kč. Cena pro  účastníky, bez postavení vlastní konstelace- "herce" je 800,-Kč. (Podmínky pro přihlášení naleznete pod termíny konstelací a článek  popisující podrobněji metodu naleznete v informacích o rodinných konstelacích na příslušné stránce).Pokud je u termínu konstelací uvedeno volná místa, znamená to místa pro postavení vlastní konstelace. Každý účastník, který se přihlásí a má uhrazenou zálohu, má tímto potvrzenou rezevaci pro postavení vlastní konstelace. Pokud je u termínů konstelací uvedeno rezervováno, lze se přihlásit jako náhradník, stav obsazenosti se může změnit..


15.-16.06.2024      Systemické konstelace a pohyby duše - 1 volné místo 16.6.

14.-15.09.2024      Systemické konstelace a pohyby duše - volná místa

12.-13.10.2024        Konstelace traumatu - Cena 2500,-Kč účast nutná po oba dny!!  ( záloha pro rezervaci 1000,-Kč) Podmínkou účasti je absolvování minimálně třech systemických konstelací ( zpracování základní rodové struktury).Více informací o traumatu a symptomech, které se projevují po traumatu naleznete v sekci terapie-traumaterapie a v článku o  systemických konstelacích.  Obsazenost: OBSAZENO ( kapacita 12 míst)

16.-17.112024       Systemické konstelace a pohyby duše - volná místa

 

 

Postavení konstelace nutno objednat předem a je podmíněno zaplacením zálohy  700,-Kč na účet  529120133/0800. Zálohu odesílejte s DATEM KONSTELACÍ , na které se hlásíte ( ve zprávě pro příjemce). DO UHRAZENÍ ZÁLOHY JE VAŠE REZERVACE MÍSTA NEPLATNÁ!!!!! Před odesláním zálohy se informujte, zda je volné místo!!!!!! Vezměte s sebou deku nebo polštářek na sezení.

Záloha je nevratná, lze ji převést na jiný termín minimálně tři týdny před termínem na který jste přihlášeni ( převedenou zálohu lze uplatnit 6 měsíců) , můžete také za sebe poslat někoho jiného. Placení zálohy se týká pouze těch klientů, kteří máji objednané postavení konstelace. "Herci" platí částku za účast na místě.
Rodinné konstelace

Semináře jsou pozváním pro každého, kdo se chce podívat na svou současnou životní situaci a najít řešení, či se osobně seznámit s metodou rodinných konstelací.Pokud nejste mým klientem, je nutné před návštěvou semináře absolvovat osobní konzultaci!! Termíny naleznete v aktualitách a v menu u rodinných konstelací.

Kalendář akcí

13.07. 2024

Vnitřní kritik

Všechny akce ...
 
© 2011 - 2016 Jana A. Blažková