Jana A. Blažková

Rodinné konstelace
Hypnoterapie, Kineziologie
Focusing
Hlubinná terapie
Bachovy esence
Meditace
Prožitkové semináře

 

"Namísto abyste si stěžovali na temno,
je lepší rozsvítit světlo"
(Konfucius)


Jana A. Blažková

  • Rodinné konstelace
  • Hypnoterapie, Kineziologie
  • Focusing
  • Hlubinná terapie
  • Bachovy esence
  • Meditace
  • Prožitkové semináře

 

"Namísto abyste si stěžovali na temno,
je lepší rozsvítit světlo"
(Konfucius)

 

Bratří Čapků 652/26
400 01 Ústí nad Labem

nebo

Drtinova 19
Praha Smíchov

Centrum vzdělaní a terapie KA- Epigen centrum

Mobil: 604 775 719
Telefon: 475 604 245
E-mail: blazkovaj@volny.cz

 

 

Blažková Jana - Alternativní medicína a léčitelé psychologicke poradny - idatabaze.czLéčitelé a alternativní medicína - idatabaze.cz

Najdete nás na Facebooku

facebook-icon.png

Důležité

Je možné, že se mi nedovoláte, neboť při práci vypínám telefony. Zareaguji na Vámi zaslanou sms tím, že Vás prozvoním, až budu opět dostupná. Nebo napište e-mail, odpovím Vám co nejdříve. Na sms zprávy neodpovídám. Děkuji za pochopení! :-)

Aktuality

Systemické konstelace a pohyby duše

Datum: 14.-15.09. 2024 od 8:45

Místo: Mateřské centrum Sluníčka, Na Kohoutě 804/14, Ústí nad Labem

Cena: postavení konstelace 1300,-Kč, cena bez postavení konstelace ( ,,herec") 800,-Kč

Obsazenost : volná místa

Trápí Vás nějaký vztah? – ať už k sobě samým, ke svému zdraví, k financím, rodičům, svým dětem či vztahy v práci – pak konstelace jsou pro vás to pravé. Pomohou vám nahlédnout pod pokličku tohoto vztahu, uvolnit v něm energetické a psychické bloky, zatížení a vytvořit prostor pro nalezení vašeho přirozeného a zdravého místa v něm. Systém rodinných konstelaci může též pracovat s našimi vlastními částmi psychiky (vnitřní postavy a struktury osobnosti) a uvolňovat zatěžující přesvědčení a nezpracované prožitky minulosti. Technika se zabývá systémy, a vnějšími ( rodinou, firemními systémy, různými jinými typy společenství) a i vnitřním systémem člověka.

 

Rodinné systemické konstelace a konstelace traumatu probíhají pravidelně v Mateřském centru Sluníčka, Na Kohoutě 804/14, Ústí nad Labem, vždy od 9:00 hod. Cena za postavení konstelace je 1300,-Kč. Cena konstelace traumatu je 2500,-Kč. Cena pro pasivní účastníky "herce" je 700,-Kč. (Podmínky pro přihlášení a článek popisující podrobněji metodu naleznete v článku o rodinných konstelacích na příslušné stránce).

Postavení konstelace nutno objednat předem a je podmíněno zaplacením zálohy 700,-Kč na účet 529120133/0800. Zálohu odesílejte S DATEM KONSTELACÍ, na které se hlásíte. DO UHRAZENÍ ZÁLOHY JE VAŠE REZERVACE MÍSTA NEPLATNÁ!!!!! Před odesláním zálohy se informujte, zda je volné místo!!!

Záloha je nevratná, můžete však za sebe poslat někoho jiného. Placení zálohy se týká pouze těch klientů, kteří máji objednané postavení konstelace. "Herci" platí částku za účast na místě


Rodinné konstelace

Semináře jsou pozváním pro každého, kdo se chce podívat na svou současnou životní situaci a najít řešení, či se osobně seznámit s metodou rodinných konstelací.Pokud nejste mým klientem, je nutné před návštěvou semináře absolvovat osobní konzultaci!! Termíny naleznete v aktualitách a v menu u rodinných konstelací.

Kalendář akcí

13.07. 2024

Vnitřní kritik

Všechny akce ...
 
© 2011 - 2016 Jana A. Blažková