Jana A. Blažková

Rodinné konstelace
Hypnoterapie, Kineziologie
Focusing
Hlubinná terapie
Bachovy esence
Meditace
Prožitkové semináře

 

"Namísto abyste si stěžovali na temno,
je lepší rozsvítit světlo"
(Konfucius)


Jana A. Blažková

  • Rodinné konstelace
  • Hypnoterapie, Kineziologie
  • Focusing
  • Hlubinná terapie
  • Bachovy esence
  • Meditace
  • Prožitkové semináře

 

"Namísto abyste si stěžovali na temno,
je lepší rozsvítit světlo"
(Konfucius)

 

Bratří Čapků 652/26
400 01 Ústí nad Labem

nebo

Drtinova 19
Praha Smíchov

Centrum vzdělaní a terapie KA- Epigen centrum

Mobil: 604 775 719
Telefon: 475 604 245
E-mail: blazkovaj@volny.cz

 

 

Blažková Jana - Alternativní medicína a léčitelé psychologicke poradny - idatabaze.czLéčitelé a alternativní medicína - idatabaze.cz

Najdete nás na Facebooku

facebook-icon.png

Důležité

Je možné, že se mi nedovoláte, neboť při práci vypínám telefony. Zareaguji na Vámi zaslanou sms tím, že Vás prozvoním, až budu opět dostupná. Nebo napište e-mail, odpovím Vám co nejdříve. Na sms zprávy neodpovídám. Děkuji za pochopení! :-)

Kineziologie

kineziologie

Metoda ONE BRAIN - KINEZIOLOGIE

je moderní terapeutická metoda, jejíž výhodou je jednoduchost, komplexnost, časová nenáročnost a schopnost odstranit nebo podstatně zlepšit velký rozsah problémů.

Cílem metody ONE BRAIN je léčba zraněné duše a dosažení rovnováhy těla, mysli a psychiky. Emocionální trauma nebo stres, který jsme prožili, může být tak intezivní, že dojde k zablokování některých našich přirozených schopností.

Pomocí metody ONE BRAIN můžeme velmi snadno určit příčinu stresu a jeho emotivní obsah a odstanit tak strach nebo bolest ze vzpomínek na danou situaci. Tím uvolníme neurologickou blokádu, která může být příčinou celé řady duševních i fyzických těžkostí: alergie, bolesti hlavy a zad, obezita, tréma, různé typy závislostí, nedostatek sebedůvěry, obavy a napětí v soukromém životě a v zaměstnání, úzkost, strach z opuštěnosti, strach z neúspěchu, strach z rodičů, strach ze změny, strach z nemoci atd.

Velmi důležitou součástí metody ONE BRAIN je léčba lehké mozkové dysfunkce - poruchy učení: čtení, psaní, poruchy řeči, záměna čísel a písmen, matematika, pochopení učiva, hyperaktivita atd.

Odstraněním energetické blokády dosáhnete vnitřní rovnováhy, stanete se tvořivějšími, energičtějšími a veselejšími. Samotné "odblokování" se skládá z jednoduchých cvičení, pohybů, dotyků, popř. světelného působení, je velmi jemné a zároveň účinné. Díky této metodě máte možnost řešit sami své vlastní problémy, uvědomit si zodpovědnost za své potíže a být aktivní na pozitivní změně.


Tento text může být kopírován v nezkrácené podobě pouze s uvedením www.blazkova.net jako zdroje

Rodinné konstelace

Semináře jsou pozváním pro každého, kdo se chce podívat na svou současnou životní situaci a najít řešení, či se osobně seznámit s metodou rodinných konstelací.Pokud nejste mým klientem, je nutné před návštěvou semináře absolvovat osobní konzultaci!! Termíny naleznete v aktualitách a v menu u rodinných konstelací.

Kalendář akcí

13.07. 2024

Vnitřní kritik

Všechny akce ...
 
© 2011 - 2016 Jana A. Blažková