Ananké
Jana A. Blažková
  • Rodinné konstelace
  • Hypnoterapie, Kineziologie
  • Focusing
  • Hlubinná terapie
  • Bachovy esence
  • Kurzy Reiki, meditace
  • Prožitkové semináře

 

"Namísto abyste si stěžovali na temno,
je lepší rozsvítit světlo"
(Konfucius)

 

Bratří Čapků 652/26
400 01 Ústí nad Labem

nebo

Saratovská 37
Praha - Strašnice

Mobil: 604 775 719
Telefon: 475 604 245
E-mail: blazkovaj@volny.cz

 

 

Blažková Jana - Alternativní medicína a léčitelé psychologicke poradny - idatabaze.czLéčitelé a alternativní medicína - idatabaze.cz

Najdete nás na Facebooku

facebook-icon.png

Důležité

Je možné, že se mi nedovoláte, neboť při práci vypínám telefony. Zareaguji na Vámi zaslanou sms tím, že Vás prozvoním, až budu opět dostupná. Nebo napište e-mail, odpovím Vám co nejdříve. Na sms zprávy neodpovídám. Děkuji za pochopení! :-)

Aktuality

22.06. 2018

III. stupeň Reiki Usui Shiki Ryoho

Datum: 22.6. 2018 od 9:00 hod

Místo: Bratří Čapků 652/26, 400 01 Ústí nad Labem

Cena za seminář a skripta: 3000,-Kč

Obsazenost:  volná místa

Zasvěcení III. stupně Reiki se doporučuje po cca půlroční až roční práci s Reiki II. stupně, ale i toto je velmi individuální. Podstatné je, aby absolvent II. stupně došel k vlastnímu hlubšímu poznání působení a možností Reiki energie, a poznal skutečné schopnosti a hranice jednotlivých stupňů. III. stupeň je určen těm, kteří se cítí být na duchovní cestě a dále se duchovními záležitostmi chtějí aktivně zabývat.
Zasvěcením žák prakticky získává co se týče Reiki tu samou sílu, jakou má jeho Mistr, protože je zasvěcen Mistrovským symbolem. Všechny schopnosti, které má, se zesilují, stejně tak intuice, mimosmyslové vnímání a napojení na nejvyšší úroveň. Dá se říci, že po zasvěcení do III. stupně již člověk v proudu energie Reiki trvale přebývá. Život zpravidla dostává jiný smysl a člověk dochází k dalším poznáním a pochopení souvislostí. Nicméně vždy je vše vyváženo neustálou prací na sobě samém a hlubokým a aktivním zájmem o pochopení smyslu osobní existence a veškerého bytí obecně.

Pouze pro absolventy II. stupně Reiki!!!

 


Rodinné konstelace

Semináře jsou pozváním pro každého, kdo se chce podívat na svou současnou životní situaci a najít řešení, či se osobně seznámit s metodou rodinných konstelací. Termíny naleznete v aktualitách a v menu u rodinných konstelací.

Kalendář akcí

13.06. 2018

OM CHANTING

Všechny akce ...
 
© 2011 - 2016 Jana A. Blažková